Nr. | Spiller | Division | Rating | Hold | K | V | T | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5555 | Thomas Kokholm IM | Elitedivisionen | 1238,25 | Familien Nemesis | 2 | 2 | 0 | 2 |
2 | 7591 | Michael Weile GM | Elitedivisionen | 1254,80 | Soirée Dansante | 2 | 2 | 0 | 2 |
3 | 1509 | Mårten Howe IM | Elitedivisionen | 1256,53 | Malmö Backgammonklubb | 2 | 2 | 0 | 2 |
4 | 21030 | Thomas Niebling | Elitedivisionen | 1146,70 | Absalon | 2 | 2 | 0 | 2 |
5 | 22776 | Pia Jeppesen GM | Elitedivisionen | 1197,25 | Absalon | 2 | 2 | 0 | 2 |
6 | 7 | Steen Pawlik Mikkelsen SGM | Elitedivisionen | 1210,23 | Mama Boyz | 2 | 2 | 0 | 2 |
7 | 9414 | Jakob Rasmussen IM | Elitedivisionen | 1294,28 | Mama Boyz | 2 | 2 | 0 | 2 |
8 | 20209 | Jan Petersen | Elitedivisionen | 1146,78 | Langebro | 2 | 2 | 0 | 2 |
9 | 8016 | Clement Lessel | Elitedivisionen | 1241,52 | Livingstone Backgammon | 2 | 2 | 0 | 2 |
10 | 8243 | Brian Holst Larsen | Elitedivisionen | 1146,61 | Livingstone Backgammon | 2 | 2 | 0 | 2 |
11 | 14964 | Jesper Mølgård IM | 1. division | 1216,34 | KBgK II | 2 | 2 | 0 | 2 |
12 | 3826 | Claus Christiansen | 1. division | 1116,03 | Ringsted II | 2 | 2 | 0 | 2 |
13 | 9934 | Jesper Pretzer | 1. division | 1109,78 | Ringsted I | 2 | 2 | 0 | 2 |
14 | 10789 | Robin Neumann IM | 1. division | 1157,61 | Ringsted I | 2 | 2 | 0 | 2 |
15 | 19100 | Peter Mortensen | 2. division A | 1059,80 | Mama Boyz III | 2 | 2 | 0 | 2 |
16 | 3850 | Morten Knudsen | 2. division A | 903,14 | Ringsted IV | 2 | 2 | 0 | 2 |
17 | 1312 | Stefan Koch Olsen | 2. division A | 1142,06 | Easy Take I | 2 | 2 | 0 | 2 |
18 | 3959 | Mikael Stenstrup | 2. division A | 1052,57 | Vesterbro Backgammon Klub I | 2 | 2 | 0 | 2 |
19 | 9382 | Ulrik Pagh | 2. division A | 1022,18 | Brønshøj | 2 | 2 | 0 | 2 |
20 | 10853 | Morten Droob | 2. division A | 1124,81 | Brønshøj | 2 | 2 | 0 | 2 |
21 | 3633 | Lene Espersen | 2. division B | 1112,89 | Familien Nemesis II | 2 | 2 | 0 | 2 |
22 | 14321 | Kristian Helio | 2. division B | 1073,30 | Familien Nemesis II | 2 | 2 | 0 | 2 |
23 | 16430 | Mogens Haue Pedersen | 2. division B | 1111,20 | KBgK III | 2 | 2 | 0 | 2 |
24 | 5637 | Niels Smedegaard | 2. division B | 1174,34 | Darwin's Descendants | 2 | 2 | 0 | 2 |
25 | 13146 | Jakob Stadelund | 2. division B | 1092,41 | Ringsted III | 2 | 2 | 0 | 2 |
26 | 18175 | Anita Zelmerløw Hamdoun | 2. division B | 1011,42 | Ringsted III | 2 | 2 | 0 | 2 |
27 | 15318 | Bamse Jensen | 2. division B | 1043,03 | Easy Take II | 2 | 2 | 0 | 2 |
28 | 3695 | Peter Christmas-Møller | 2. division B | 1047,77 | Team Bartof | 2 | 2 | 0 | 2 |
29 | 1301 | Khosrow Navidi Afshar IM | 2. division B | 1211,23 | Vores Hold | 2 | 2 | 0 | 2 |
30 | 1411 | Michael Bang Wiederqvist-Poulsen | 2. division B | 973,65 | Vores Hold | 2 | 2 | 0 | 2 |
31 | 2007 | Enrik Sorel | 2. division B | 1153,21 | Vores Hold | 2 | 2 | 0 | 2 |
32 | 2208 | Kenneth Friis | 2. division Vest | 1027,55 | Ringe BgK I | 2 | 2 | 0 | 2 |
33 | 3682 | Olav Brander Nielsen | 2. division Vest | 1043,59 | Klods Hans | 2 | 2 | 0 | 2 |
34 | 20545 | Mogens Thingaard Larsen | 2. division Vest | 867,55 | Klods Hans | 2 | 2 | 0 | 2 |
35 | 16 | Rikke Kragh | 2. division Vest | 1095,07 | Kronjylland I | 2 | 2 | 0 | 2 |
36 | 9158 | Peter Holm Stampe | 2. division Vest | 1153,77 | Kronjylland I | 2 | 2 | 0 | 2 |
37 | 9158 | Peter Holm Stampe | 2. division Vest | 1153,77 | Kronjylland II | 2 | 2 | 0 | 2 |
38 | 7680 | Marinos Hindkjær | 2. division Vest | 1195,48 | Kronjylland III | 2 | 2 | 0 | 2 |
39 | 2101 | Jakob Grønlund | 3. division A | 1061,41 | KBgK V | 2 | 2 | 0 | 2 |
40 | 6796 | Morten Sørensen | 3. division B | 1029,09 | Roskilde BgK II | 2 | 2 | 0 | 2 |
41 | 2709 | Peter Hallberg IM | Elitedivisionen | 1072,36 | Familien Nemesis | 1 | 1 | 0 | 1 |
42 | 3940 | Frederik Sevelius Nielsen | Elitedivisionen | 1137,86 | Familien Nemesis | 1 | 1 | 0 | 1 |
43 | 353 | Louisa Dahlin Friberg | Elitedivisionen | 1193,21 | Lødigt | 1 | 1 | 0 | 1 |
44 | 2111 | Peter Friberg GM | Elitedivisionen | 1205,45 | Lødigt | 1 | 1 | 0 | 1 |
45 | 4444 | Morten Jacobsen | Elitedivisionen | 1229,36 | Lødigt | 1 | 1 | 0 | 1 |
46 | 10881 | Reza Jamali IM | Elitedivisionen | 1181,06 | Lødigt | 1 | 1 | 0 | 1 |
47 | 20773 | Hans Kristian Mathiesen IM | Elitedivisionen | 1198,51 | Lødigt | 1 | 1 | 0 | 1 |
48 | 7175 | Thomas Fuglheim | Elitedivisionen | 1162,50 | Soirée Dansante | 1 | 1 | 0 | 1 |
49 | 7590 | Freddie Noer GM | Elitedivisionen | 1289,49 | Soirée Dansante | 1 | 1 | 0 | 1 |
50 | 3650 | Robert Palumbo | Elitedivisionen | 1142,12 | Malmö Backgammonklubb | 1 | 1 | 0 | 1 |
51 | 13773 | Vladimir Stokic | Elitedivisionen | 1117,10 | Absalon | 1 | 1 | 0 | 1 |
52 | 2179 | Peter Toftsø IM | 1. division | 1181,02 | Mama Lustra | 1 | 1 | 0 | 1 |
53 | 9961 | Ann Maibritt Ehlers | 1. division | 1073,75 | Mama Lustra | 1 | 1 | 0 | 1 |
54 | 2070 | Henrik Vejlø | 1. division | 1149,25 | KBgK I | 1 | 1 | 0 | 1 |
55 | 6973 | Michael Krakus IM | 1. division | 1170,89 | KBgK II | 1 | 1 | 0 | 1 |
56 | 1717 | Michael Schou IM | 1. division | 1108,07 | Mama Boyz II | 1 | 1 | 0 | 1 |
57 | 16194 | Torben Krogh | 1. division | 1182,86 | Mama Boyz II | 1 | 1 | 0 | 1 |
58 | 18990 | Christian Raith | 1. division | 1161,17 | Mama Boyz II | 1 | 1 | 0 | 1 |
59 | 11251 | Lars Nielsen GM | 1. division | 1156,66 | Ringsted I | 1 | 1 | 0 | 1 |
60 | 73 | Anne Lise Wagner | 2. division A | 970,88 | KBgK IV | 1 | 1 | 0 | 1 |
61 | 20736 | Majid Soleimanzadeh | 2. division A | 1008,09 | Absalon III | 1 | 1 | 0 | 1 |
62 | 811 | Jan Schmidtsdorff | 2. division A | 1205,55 | Mama Boyz III | 1 | 1 | 0 | 1 |
63 | 3934 | John Blem | 2. division A | 1085,47 | Mama Boyz III | 1 | 1 | 0 | 1 |
64 | 17519 | Bjørn Westen Rasmussen | 2. division A | 1162,39 | Mama Boyz III | 1 | 1 | 0 | 1 |
65 | 3711 | Kim Bay | 2. division A | 1048,28 | Ringsted IV | 1 | 1 | 0 | 1 |
66 | 4671 | Signe Jeppesen | 2. division A | 968,16 | Ringsted IV | 1 | 1 | 0 | 1 |
67 | 2526 | Ole Jensen | 2. division A | 1116,13 | Easy Take I | 1 | 1 | 0 | 1 |
68 | 10133 | Peter Lygteskov | 2. division A | 897,86 | Easy Take I | 1 | 1 | 0 | 1 |
69 | 4297 | Mikkel Nielsen | 2. division A | 1091,31 | Farum | 1 | 1 | 0 | 1 |
70 | 1731 | Kim Pedersen | 2. division A | 1048,16 | Vesterbro Backgammon Klub I | 1 | 1 | 0 | 1 |
71 | 8643 | Torben Sterup | 2. division A | 1112,63 | Vesterbro Backgammon Klub I | 1 | 1 | 0 | 1 |
72 | 4591 | Maria Bonke | 2. division A | 970,30 | Ladies N' Gents | 1 | 1 | 0 | 1 |
73 | 6710 | Heidi Hofmann Boyhus | 2. division A | 1059,52 | Ladies N' Gents | 1 | 1 | 0 | 1 |
74 | 3923 | Per Madsen | 2. division A | 1018,39 | Brønshøj | 1 | 1 | 0 | 1 |
75 | 6210 | Regnar Knudsen | 2. division A | 958,36 | Brønshøj | 1 | 1 | 0 | 1 |
76 | 19 | Niels Haarbo | 2. division A | 1076,24 | Klaps-Phønix | 1 | 1 | 0 | 1 |
77 | 408 | Asger Kring IM | 2. division A | 1221,78 | Klaps-Phønix | 1 | 1 | 0 | 1 |
78 | 1000 | Michael Bo Hansen | 2. division A | 1130,53 | Klaps-Phønix | 1 | 1 | 0 | 1 |
79 | 1256 | Carsten Simonsen IM | 2. division A | 1232,19 | Klaps-Phønix | 1 | 1 | 0 | 1 |
80 | 1605 | Jes Bondo IM | 2. division A | 1198,26 | Klaps-Phønix | 1 | 1 | 0 | 1 |
81 | 13995 | Oliver Alexander Cook | 2. division B | 1076,73 | Familien Nemesis II | 1 | 1 | 0 | 1 |
82 | 14227 | Rasmus Hansen GM | 2. division B | 1241,28 | Lødigt II | 1 | 1 | 0 | 1 |
83 | 5772 | Jeppe Jørgensen | 2. division B | 1165,24 | Absalon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
84 | 2853 | John Tell Larsen | 2. division B | 1046,49 | Ringsted III | 1 | 1 | 0 | 1 |
85 | 5761 | Tommy Lauridsen IM | 2. division B | 1104,18 | Ringsted III | 1 | 1 | 0 | 1 |
86 | 12030 | Jesper Jensen | 2. division B | 1111,11 | Ringsted III | 1 | 1 | 0 | 1 |
87 | 2572 | Ulrik Andersen | 2. division B | 981,85 | Vesterbro Backgammon Klub II | 1 | 1 | 0 | 1 |
88 | 18435 | Kim Frühstück | 2. division B | 982,36 | Vesterbro Backgammon Klub II | 1 | 1 | 0 | 1 |
89 | 2246 | Erling Skorstad | 2. division B | 1059,19 | Firstmovers | 1 | 1 | 0 | 1 |
90 | 2362 | Simon Coban IM | 2. division B | 1120,49 | Firstmovers | 1 | 1 | 0 | 1 |
91 | 1119 | Jesper R. Olsen | 2. division B | 1097,91 | Team Bartof | 1 | 1 | 0 | 1 |
92 | 3774 | Tommy Smidt | 2. division Vest | 1181,69 | Midtjylland II | 1 | 1 | 0 | 1 |
93 | 2500 | Jens Bent Jørgensen | 2. division Vest | 1140,13 | Ringe BgK I | 1 | 1 | 0 | 1 |
94 | 2699 | Kim Thiilborg Petersen | 2. division Vest | 996,54 | Ringe BgK I | 1 | 1 | 0 | 1 |
95 | 4944 | Carina Jensen | 2. division Vest | 933,86 | Ringe BgK II | 1 | 1 | 0 | 1 |
96 | 5070 | Tadas Burneikis | 2. division Vest | 995,10 | Kronjylland II | 1 | 1 | 0 | 1 |
97 | 78 | Mikael Blom | 3. division A | 1057,00 | KBgK V | 1 | 1 | 0 | 1 |
98 | 5059 | Puya Sanati | 3. division A | 1002,46 | Absalon IV | 1 | 1 | 0 | 1 |
99 | 8403 | Mikkel Baand Rasmussen | 3. division A | 1037,80 | Absalon VII | 1 | 1 | 0 | 1 |
100 | 8448 | Henrik Damgaard Hansen | 3. division A | 1050,24 | Absalon VII | 1 | 1 | 0 | 1 |
101 | 9991 | Henrik Biering | 3. division A | 1035,34 | Absalon VII | 1 | 1 | 0 | 1 |
102 | 1387 | Pernille Rosendal | 3. division A | 1145,06 | Nemo II | 1 | 1 | 0 | 1 |
103 | 7149 | Henrik Møller | 3. division A | 1013,50 | Nemo II | 1 | 1 | 0 | 1 |
104 | 8280 | Barbara Fagone | 3. division A | 895,87 | Nemo II | 1 | 1 | 0 | 1 |
105 | 3 | Henrik Østergaard IM | 3. division A | 1023,44 | Næstved Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
106 | 41 | Kevin El Hmoud | 3. division A | 1026,13 | Team Sirius | 1 | 1 | 0 | 1 |
107 | 2885 | Carl Erik Frost | 3. division A | 936,92 | Team Sirius | 1 | 1 | 0 | 1 |
108 | 12732 | Henrik Steger Hansen | 3. division A | 939,43 | Team Sirius | 1 | 1 | 0 | 1 |
109 | 1551 | Finn Due Larsen | 3. division A | 1055,21 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
110 | 2412 | Alan Valentin | 3. division A | 1126,75 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
111 | 5115 | Lasse Olesen | 3. division A | 1037,46 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
112 | 5142 | Iuliu Codrut Turcanu | 3. division A | 1043,02 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
113 | 6102 | Preben Bruun Berthelsen | 3. division A | 1050,24 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
114 | 17039 | Peter Sung Hoon Jensen | 3. division A | 1093,54 | BMS Backgammon II | 1 | 1 | 0 | 1 |
115 | 4294 | Gorm Dissing Thielsen | 3. division B | 1029,04 | Absalon VI | 1 | 1 | 0 | 1 |
116 | 5059 | Puya Sanati | 3. division B | 1002,46 | Absalon V | 1 | 1 | 0 | 1 |
117 | 5095 | Mikkel Rubærno | 3. division B | 1009,41 | Absalon V | 1 | 1 | 0 | 1 |
118 | 1182 | Anders Dankelev | 3. division B | 992,04 | Roskilde BgK II | 1 | 1 | 0 | 1 |
119 | 12922 | Claus Sperling | 3. division B | 1010,90 | Roskilde BgK II | 1 | 1 | 0 | 1 |
120 | 9651 | Dannie Hansen | 3. division B | 910,61 | Ringsted V | 1 | 1 | 0 | 1 |
121 | 2266 | Jan Hunskjær | 3. division B | 976,12 | CAS Team | 1 | 1 | 0 | 1 |
122 | 6119 | Benny Jensen | 3. division B | 1132,53 | CAS Team | 1 | 1 | 0 | 1 |
123 | 8068 | Stig Henriksen | 3. division B | 878,10 | CAS Team | 1 | 1 | 0 | 1 |
124 | 1314 | Karsten Selmer Søbye | 3. division B | 942,02 | BMS Backgammon I | 1 | 1 | 0 | 1 |
125 | 1388 | Jean Strube | 3. division B | 992,98 | BMS Backgammon I | 1 | 1 | 0 | 1 |
126 | 2992 | Jan Melchiorsen | 3. division B | 934,18 | BMS Backgammon I | 1 | 1 | 0 | 1 |
127 | 3115 | Mette Bræmer | 3. division B | 961,45 | BMS Backgammon I | 1 | 1 | 0 | 1 |
128 | 1162 | Khosrow Jafehvand GM | Elitedivisionen | 1208,24 | Familien Nemesis | 2 | 1 | 1 | 0 |
129 | 4322 | Axel Stemark IM | Elitedivisionen | 1108,60 | Hatten | 2 | 1 | 1 | 0 |
130 | 6159 | Flemming Storgaard | Elitedivisionen | 1143,40 | Hatten | 2 | 1 | 1 | 0 |
131 | 3644 | Joachim Lindgren | Elitedivisionen | 1179,63 | Malmö Backgammonklubb | 2 | 1 | 1 | 0 |
132 | 3948 | Fredrik Carlsson IM | Elitedivisionen | 1295,70 | Malmö Backgammonklubb | 2 | 1 | 1 | 0 |
133 | 2325 | Jess Danielsen GM | Elitedivisionen | 1227,58 | Mama Boyz | 2 | 1 | 1 | 0 |
134 | 3999 | Jan Bendesen | Elitedivisionen | 1201,35 | Langebro | 2 | 1 | 1 | 0 |
135 | 416 | Steffen Lundstrøm GM | Elitedivisionen | 1090,46 | Livingstone Backgammon | 2 | 1 | 1 | 0 |
136 | 7408 | Martin Jensen IM | Elitedivisionen | 1241,99 | Livingstone Backgammon | 2 | 1 | 1 | 0 |
137 | 1096 | Peter-Michael Valeur Bosse IM | 1. division | 1229,47 | KBgK I | 2 | 1 | 1 | 0 |
138 | 2174 | Mads Peter Andersen GM | 1. division | 1114,19 | KBgK I | 2 | 1 | 1 | 0 |
139 | 12652 | Clement Breum IM | 1. division | 1219,13 | KBgK I | 2 | 1 | 1 | 0 |
140 | 5251 | Flemming Sørensen | 1. division | 1098,03 | Ringsted II | 2 | 1 | 1 | 0 |
141 | 90 | Michael Spang | 2. division A | 989,11 | KBgK IV | 2 | 1 | 1 | 0 |
142 | 2204 | Martin Bilgrav | 2. division A | 1027,39 | KBgK IV | 2 | 1 | 1 | 0 |
143 | 2227 | Anders Nielander GM | 2. division A | 1103,92 | DBPS | 2 | 1 | 1 | 0 |
144 | 193 | Jesper Palmark | 2. division A | 1059,27 | Mama Boyz III | 2 | 1 | 1 | 0 |
145 | 2700 | Hans Christensen | 2. division A | 1038,77 | Ringsted IV | 2 | 1 | 1 | 0 |
146 | 1281 | Jakob Kristensen | 2. division A | 1063,80 | Easy Take I | 2 | 1 | 1 | 0 |
147 | 3451 | Ole Jochumsen | 2. division A | 1142,69 | Farum | 2 | 1 | 1 | 0 |
148 | 7441 | Per Møbius | 2. division A | 1009,18 | Farum | 2 | 1 | 1 | 0 |
149 | 8390 | René Poulsen | 2. division A | 1124,27 | Vesterbro Backgammon Klub I | 2 | 1 | 1 | 0 |
150 | 7849 | Martin Pronk Jacobsen | 2. division A | 1163,60 | Tyrefægterne | 2 | 1 | 1 | 0 |
151 | 8611 | Claus Michael Andersen | 2. division A | 1007,73 | Brønshøj | 2 | 1 | 1 | 0 |
152 | 4898 | Søren Carlsen | 2. division B | 992,62 | Familien Nemesis II | 2 | 1 | 1 | 0 |
153 | 4418 | Erik Hansen | 2. division B | 1160,98 | KBgK III | 2 | 1 | 1 | 0 |
154 | 15400 | Rene Stougaard | 2. division B | 1083,50 | KBgK III | 2 | 1 | 1 | 0 |
155 | 15239 | Jonas Moehrdel IM | 2. division B | 1198,17 | Absalon II | 2 | 1 | 1 | 0 |
156 | 17589 | Martin Hermansen | 2. division B | 1152,92 | Absalon II | 2 | 1 | 1 | 0 |
157 | 1602 | Kevin Jørgensen | 2. division B | 1090,67 | Darwin's Descendants | 2 | 1 | 1 | 0 |
158 | 9040 | Søren Hanghøj | 2. division B | 1059,66 | Darwin's Descendants | 2 | 1 | 1 | 0 |
159 | 8140 | Jesper Nordahl Faurholm | 2. division B | 1024,14 | Easy Take II | 2 | 1 | 1 | 0 |
160 | 6761 | Morten Kidal | 2. division B | 1068,93 | Vesterbro Backgammon Klub II | 2 | 1 | 1 | 0 |
161 | 13283 | Poul Rasmussen | 2. division B | 1181,29 | Næstved Backgammon | 2 | 1 | 1 | 0 |
162 | 14433 | Steen Maglehøj | 2. division B | 1159,83 | Næstved Backgammon | 2 | 1 | 1 | 0 |
163 | 24370 | Stig Gustavsen | 2. division B | 1108,72 | Næstved Backgammon | 2 | 1 | 1 | 0 |
164 | 3820 | Freja Bøg | 2. division B | 1140,74 | Firstmovers | 2 | 1 | 1 | 0 |
165 | 5825 | Jan Larsen | 2. division B | 1177,37 | Firstmovers | 2 | 1 | 1 | 0 |
166 | 1905 | Michael Dodensig | 2. division B | 1065,79 | Vores Hold | 2 | 1 | 1 | 0 |
167 | 4552 | Christian Klebajn | 2. division Vest | 1030,58 | Odense Backgammonklub II | 2 | 1 | 1 | 0 |
168 | 5883 | Claus Bruun | 2. division Vest | 1037,02 | Odense Backgammonklub II | 2 | 1 | 1 | 0 |
169 | 19540 | Michael Haug | 2. division Vest | 973,93 | Ringe BgK II | 2 | 1 | 1 | 0 |
170 | 7680 | Marinos Hindkjær | 2. division Vest | 1195,48 | Kronjylland I | 2 | 1 | 1 | 0 |
171 | 9068 | Karen Margrethe Skovgaard Hansen | 2. division Vest | 1037,17 | Kronjylland II | 2 | 1 | 1 | 0 |
172 | 4450 | Ulrik Lundberg | 3. division A | 979,00 | Absalon VII | 2 | 1 | 1 | 0 |
173 | 5145 | Geanina Socaciu | 3. division A | 911,80 | Næstved Backgammon II | 2 | 1 | 1 | 0 |
174 | 6504 | Jannie Miltoft | 3. division A | 907,15 | Team Sirius | 2 | 1 | 1 | 0 |
175 | 24574 | Martin Falko | 3. division A | 989,75 | Brønshøj II | 2 | 1 | 1 | 0 |
176 | 18027 | Calle Madsen | 3. division B | 1082,86 | Absalon VI | 2 | 1 | 1 | 0 |
177 | 4840 | Peer Seipelt | 3. division B | 1070,46 | Roskilde BgK II | 2 | 1 | 1 | 0 |
178 | 4209 | Anette Rosquist | 3. division B | 934,79 | Ringsted V | 2 | 1 | 1 | 0 |
179 | 1976 | Mark Lillelund Larsen IM | Elitedivisionen | 1172,94 | Familien Nemesis | 1 | 0 | 1 | -1 |
180 | 6472 | Taus Bøytler IM | Elitedivisionen | 1173,30 | Familien Nemesis | 1 | 0 | 1 | -1 |
181 | 4046 | Martin Foldager IM | Elitedivisionen | 1168,33 | Lødigt | 1 | 0 | 1 | -1 |
182 | 1954 | Marianne Petersen | Elitedivisionen | 1092,24 | Soirée Dansante | 1 | 0 | 1 | -1 |
183 | 17606 | Kasper Nagel Nielsen IM | Elitedivisionen | 1278,86 | Soirée Dansante | 1 | 0 | 1 | -1 |
184 | 3639 | Aron Tendler IM | Elitedivisionen | 1084,10 | Malmö Backgammonklubb | 1 | 0 | 1 | -1 |
185 | 15 | Klaus Switon GM | Elitedivisionen | 1211,34 | Absalon | 1 | 0 | 1 | -1 |
186 | 4004 | Jakob Andersen IM | Elitedivisionen | 1161,89 | Absalon | 1 | 0 | 1 | -1 |
187 | 9690 | Jens Ostermann-Petersen IM | Elitedivisionen | 1212,30 | Absalon | 1 | 0 | 1 | -1 |
188 | 127 | Katrine Pawlik | Elitedivisionen | 1093,81 | Roskilde BgK | 1 | 0 | 1 | -1 |
189 | 1599 | Peter Christiansen | Elitedivisionen | 1164,54 | Roskilde BgK | 1 | 0 | 1 | -1 |
190 | 4825 | Niels Bergendorff IM | Elitedivisionen | 1194,94 | Roskilde BgK | 1 | 0 | 1 | -1 |
191 | 11350 | Klaus Rydeng | Elitedivisionen | 1193,92 | Roskilde BgK | 1 | 0 | 1 | -1 |
192 | 1387 | Pernille Rosendal | Elitedivisionen | 1145,06 | Nemo | 1 | 0 | 1 | -1 |
193 | 2382 | Morten Lassen GM | Elitedivisionen | 1251,82 | Nemo | 1 | 0 | 1 | -1 |
194 | 2791 | Thomas Wærling Hansen GM | Elitedivisionen | 1152,15 | Nemo | 1 | 0 | 1 | -1 |
195 | 3032 | Thomas Jespersen GM | Elitedivisionen | 1156,57 | Nemo | 1 | 0 | 1 | -1 |
196 | 6791 | Benjamin Lund IM | Elitedivisionen | 1258,52 | Mama Boyz | 1 | 0 | 1 | -1 |
197 | 8300 | Casper Brandenborg | Elitedivisionen | 1169,22 | Mama Boyz | 1 | 0 | 1 | -1 |
198 | 35 | Claus Vallø | 1. division | 1042,08 | Mama Lustra | 1 | 0 | 1 | -1 |
199 | 7915 | Carina Meile | 1. division | 1158,30 | Mama Lustra | 1 | 0 | 1 | -1 |
200 | 1663 | Mikkel Gaba | 1. division | 1151,97 | KBgK I | 1 | 0 | 1 | -1 |
201 | 6825 | Lars Valentin | 1. division | 1101,74 | KBgK II | 1 | 0 | 1 | -1 |
202 | 3870 | Per Svensson | 1. division | 1143,45 | Mama Boyz II | 1 | 0 | 1 | -1 |
203 | 7609 | Lars Ravn | 1. division | 1122,76 | Ringsted II | 1 | 0 | 1 | -1 |
204 | 14254 | Brian Neerup-Jensen | 1. division | 1098,98 | Ringsted II | 1 | 0 | 1 | -1 |
205 | 1045 | Casper Nancke | 1. division | 1127,96 | Ringsted I | 1 | 0 | 1 | -1 |
206 | 18617 | Margrethe Louise Pedersen | 2. division A | 1129,19 | KBgK IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
207 | 5076 | Ali Jamil Sharifi | 2. division A | 1004,34 | Absalon III | 1 | 0 | 1 | -1 |
208 | 8213 | Oskar Jensen | 2. division A | 1018,99 | Absalon III | 1 | 0 | 1 | -1 |
209 | 21116 | Henrik Bie | 2. division A | 974,79 | Absalon III | 1 | 0 | 1 | -1 |
210 | 1807 | Jens Asbjørn | 2. division A | 1010,46 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
211 | 2230 | Ole Nielsen | 2. division A | 1181,06 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
212 | 3637 | Peter Hansen | 2. division A | 1004,85 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
213 | 3735 | Allan Thelix | 2. division A | 1052,75 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
214 | 13396 | Per Valentin Thelix | 2. division A | 1038,93 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
215 | 15503 | Bjarne Riboe | 2. division A | 1096,13 | DBPS | 1 | 0 | 1 | -1 |
216 | 6822 | Klaus Koch-Nielsen | 2. division A | 1209,93 | Mama Boyz III | 1 | 0 | 1 | -1 |
217 | 4023 | Thomas Larsen | 2. division A | 1048,55 | Ringsted IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
218 | 6608 | Thomas Wagner | 2. division A | 1110,88 | Ringsted IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
219 | 61 | Martin Tarnow | 2. division A | 1040,25 | Easy Take I | 1 | 0 | 1 | -1 |
220 | 9879 | Steen Sørensen | 2. division A | 1006,52 | Easy Take I | 1 | 0 | 1 | -1 |
221 | 7635 | Michael Bjelke | 2. division A | 821,04 | Farum | 1 | 0 | 1 | -1 |
222 | 2572 | Ulrik Andersen | 2. division A | 981,85 | Vesterbro Backgammon Klub I | 1 | 0 | 1 | -1 |
223 | 4455 | Kim Salomonsen | 2. division A | 1112,02 | Vesterbro Backgammon Klub I | 1 | 0 | 1 | -1 |
224 | 1095 | Sanne Hartmann | 2. division A | 1040,51 | Tyrefægterne | 1 | 0 | 1 | -1 |
225 | 13713 | Ebbe Mølgaard Pedersen | 2. division A | 1104,29 | Tyrefægterne | 1 | 0 | 1 | -1 |
226 | 3868 | Tina Weile | 2. division A | 1034,87 | Ladies N' Gents | 1 | 0 | 1 | -1 |
227 | 13974 | Maj Falsig | 2. division A | 1159,68 | Ladies N' Gents | 1 | 0 | 1 | -1 |
228 | 1168 | Georg Bergeton Larsen | 2. division A | 1137,41 | Klaps-Phønix | 1 | 0 | 1 | -1 |
229 | 2131 | Majken Johansen | 2. division A | 1010,48 | Klaps-Phønix | 1 | 0 | 1 | -1 |
230 | 8610 | Jacob Andersen | 2. division A | 1050,44 | Klaps-Phønix | 1 | 0 | 1 | -1 |
231 | 3940 | Frederik Sevelius Nielsen | 2. division B | 1137,86 | Familien Nemesis II | 1 | 0 | 1 | -1 |
232 | 1087 | Søren Weis | 2. division B | 980,77 | Lødigt II | 1 | 0 | 1 | -1 |
233 | 1089 | Alexander Dick | 2. division B | 1010,95 | Lødigt II | 1 | 0 | 1 | -1 |
234 | 2276 | Joachim Fehler | 2. division B | 1127,70 | Lødigt II | 1 | 0 | 1 | -1 |
235 | 8578 | Bjørn Fagerstrand | 2. division B | 1144,62 | Lødigt II | 1 | 0 | 1 | -1 |
236 | 9149 | Inga Vigh-Pedersen | 2. division B | 1124,62 | Lødigt II | 1 | 0 | 1 | -1 |
237 | 78 | Mikael Blom | 2. division B | 1057,00 | KBgK III | 1 | 0 | 1 | -1 |
238 | 2989 | Søren Hedegaard Larsen | 2. division B | 1129,10 | KBgK III | 1 | 0 | 1 | -1 |
239 | 4777 | Christian Rønne | 2. division B | 1001,54 | Absalon II | 1 | 0 | 1 | -1 |
240 | 4673 | Allan Tell | 2. division B | 1139,65 | Ringsted III | 1 | 0 | 1 | -1 |
241 | 1161 | Kim Hemmingsen | 2. division B | 874,68 | Easy Take II | 1 | 0 | 1 | -1 |
242 | 11123 | Claus Rheder | 2. division B | 928,62 | Easy Take II | 1 | 0 | 1 | -1 |
243 | 5048 | Rie Graversen | 2. division B | 873,94 | Vesterbro Backgammon Klub II | 1 | 0 | 1 | -1 |
244 | 5533 | Jette Holm | 2. division B | 978,76 | Vesterbro Backgammon Klub II | 1 | 0 | 1 | -1 |
245 | 5560 | Joel Ostrowski | 2. division B | 1027,06 | Vesterbro Backgammon Klub II | 1 | 0 | 1 | -1 |
246 | 3 | Henrik Østergaard IM | 2. division B | 1023,44 | Næstved Backgammon | 1 | 0 | 1 | -1 |
247 | 2400 | Michael Elgaard | 2. division B | 958,84 | Næstved Backgammon | 1 | 0 | 1 | -1 |
248 | 5 | Allan Skjølstrup Fischer | 2. division B | 1228,16 | Firstmovers | 1 | 0 | 1 | -1 |
249 | 98 | Lars Brinkgaard | 2. division B | 1126,64 | Firstmovers | 1 | 0 | 1 | -1 |
250 | 995 | Roy Redanz | 2. division B | 1129,85 | Team Bartof | 1 | 0 | 1 | -1 |
251 | 2282 | Martin Styltsvig | 2. division B | 1046,80 | Team Bartof | 1 | 0 | 1 | -1 |
252 | 18693 | Louise Kortbek Højer | 2. division B | 968,44 | Team Bartof | 1 | 0 | 1 | -1 |
253 | 3852 | Uffe Mulvad Beeg Kaagaard | 2. division Vest | 1031,49 | Midtjylland II | 1 | 0 | 1 | -1 |
254 | 5137 | Henrik Maegaard | 2. division Vest | 1024,52 | Ringe BgK II | 1 | 0 | 1 | -1 |
255 | 1726 | Sus Al-Towaiji | 2. division Vest | 1068,03 | Kronjylland II | 1 | 0 | 1 | -1 |
256 | 2624 | Siegfried Christiansen | 3. division A | 877,06 | KBgK V | 1 | 0 | 1 | -1 |
257 | 15 | Klaus Switon GM | 3. division A | 1211,34 | Absalon IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
258 | 1390 | Ken Olesen | 3. division A | 985,46 | Absalon IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
259 | 8255 | Elias Neaman | 3. division A | 927,20 | Absalon IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
260 | 8448 | Henrik Damgaard Hansen | 3. division A | 1050,24 | Absalon IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
261 | 9502 | Wisam Neaman | 3. division A | 893,88 | Absalon IV | 1 | 0 | 1 | -1 |
262 | 4701 | Erik Barfoed | 3. division A | 981,68 | Absalon VII | 1 | 0 | 1 | -1 |
263 | 540 | Henrik R. Lamber | 3. division A | 1085,93 | Nemo II | 1 | 0 | 1 | -1 |
264 | 859 | Jes Jensen | 3. division A | 986,64 | Næstved Backgammon II | 1 | 0 | 1 | -1 |
265 | 3989 | Robert Enig Damsgaard | 3. division A | 984,75 | Næstved Backgammon II | 1 | 0 | 1 | -1 |
266 | 4959 | Ullapia Kaaber | 3. division A | 669,98 | Næstved Backgammon II | 1 | 0 | 1 | -1 |
267 | 4471 | Lotte Storgaard | 3. division A | 767,58 | Team Sirius | 1 | 0 | 1 | -1 |
268 | 675 | Peter Krag | 3. division B | 1059,05 | Absalon VI | 1 | 0 | 1 | -1 |
269 | 1688 | Majid Memarzadeh | 3. division B | 977,87 | Absalon V | 1 | 0 | 1 | -1 |
270 | 1877 | Jamshid Salehi Shahrabi | 3. division B | 978,31 | Absalon V | 1 | 0 | 1 | -1 |
271 | 5099 | Nana Mirja Sønder Gjaldbæk | 3. division B | 995,35 | Absalon V | 1 | 0 | 1 | -1 |
272 | 12763 | Torben Hedegaard | 3. division B | 1005,16 | Absalon V | 1 | 0 | 1 | -1 |
273 | 4157 | Leon Høiberg | 3. division B | 1008,35 | Ringsted V | 1 | 0 | 1 | -1 |
274 | 4926 | Mie Thamm | 3. division B | 928,77 | Ringsted V | 1 | 0 | 1 | -1 |
275 | 5795 | Annette Luplau | 3. division B | 892,50 | Ringsted V | 1 | 0 | 1 | -1 |
276 | 4569 | Saman Azimi | 3. division B | 972,60 | Vesterbro Backgammon Klub III | 1 | 0 | 1 | -1 |
277 | 4947 | Irene Søndergaard | 3. division B | 826,05 | Vesterbro Backgammon Klub III | 1 | 0 | 1 | -1 |
278 | 9616 | Ben Jørgensen | 3. division B | 993,13 | Vesterbro Backgammon Klub III | 1 | 0 | 1 | -1 |
279 | 2866 | Jan Michael Pedersen | 3. division B | 881,88 | BMS Backgammon I | 1 | 0 | 1 | -1 |
280 | 4956 | Thomas Jørgensen | 3. division B | 1001,93 | BMS Backgammon I | 1 | 0 | 1 | -1 |
281 | 2840 | Nicolai Skov IM | Elitedivisionen | 1158,00 | Lødigt | 2 | 0 | 2 | -2 |
282 | 6008 | Jonas Enemark | Elitedivisionen | 1205,21 | Hatten | 2 | 0 | 2 | -2 |
283 | 24313 | Andreas Kortegaard | Elitedivisionen | 1013,86 | Hatten | 2 | 0 | 2 | -2 |
284 | 6005 | Jens Chr. Pedersen IM | Elitedivisionen | 1131,58 | Soirée Dansante | 2 | 0 | 2 | -2 |
285 | 3618 | Jens Hareskov Christensen | Elitedivisionen | 1101,54 | Langebro | 2 | 0 | 2 | -2 |
286 | 19545 | Patrick Toxværd IM | Elitedivisionen | 1125,95 | Langebro | 2 | 0 | 2 | -2 |
287 | 2901 | Bjørn Kroghsbo | 1. division | 1093,33 | KBgK II | 2 | 0 | 2 | -2 |
288 | 9332 | Tin Gavran | 1. division | 1119,25 | KBgK II | 2 | 0 | 2 | -2 |
289 | 2162 | Lars Rosquist | 1. division | 1121,37 | Ringsted II | 2 | 0 | 2 | -2 |
290 | 14148 | Saban Simsek IM | 1. division | 1131,22 | Ringsted I | 2 | 0 | 2 | -2 |
291 | 4647 | Bjørn Tøiberg | 2. division A | 1098,62 | KBgK IV | 2 | 0 | 2 | -2 |
292 | 17819 | Søren Keld Sørensen | 2. division A | 1047,66 | Farum | 2 | 0 | 2 | -2 |
293 | 8 | Henrik Bukkjær | 2. division A | 1216,22 | Tyrefægterne | 2 | 0 | 2 | -2 |
294 | 9699 | Lennart Musu | 2. division A | 946,62 | Tyrefægterne | 2 | 0 | 2 | -2 |
295 | 9021 | Heidi Munk Andersen | 2. division B | 964,76 | Lødigt II | 2 | 0 | 2 | -2 |
296 | 5944 | Martin Vetter | 2. division B | 1087,30 | Absalon II | 2 | 0 | 2 | -2 |
297 | 5707 | Flemming Skriver | 2. division B | 1054,15 | Darwin's Descendants | 2 | 0 | 2 | -2 |
298 | 3954 | Casper Rheder | 2. division B | 1003,43 | Easy Take II | 2 | 0 | 2 | -2 |
299 | 6775 | Lennart Kurland | 2. division B | 1077,50 | Team Bartof | 2 | 0 | 2 | -2 |
300 | 4869 | Uffe Sørensen | 2. division Vest | 995,64 | Midtjylland II | 2 | 0 | 2 | -2 |
301 | 8626 | Klaus Quist Jensen | 2. division Vest | 1106,46 | Midtjylland II | 2 | 0 | 2 | -2 |
302 | 7513 | Michael Henriksen | 2. division Vest | 1092,50 | Odense Backgammonklub II | 2 | 0 | 2 | -2 |
303 | 5140 | Stella Teute Vinther | 2. division Vest | 865,25 | Ringe BgK I | 2 | 0 | 2 | -2 |
304 | 9993 | Birgitte Andersen | 2. division Vest | 1008,40 | Ringe BgK II | 2 | 0 | 2 | -2 |
305 | 296 | Peder Vangkilde Jensen | 2. division Vest | 1042,99 | Klods Hans | 2 | 0 | 2 | -2 |
306 | 4928 | Gitte Jensen | 2. division Vest | 869,16 | Kronjylland III | 2 | 0 | 2 | -2 |
307 | 9456 | Annmariie Richardsen | 2. division Vest | 674,78 | Kronjylland III | 2 | 0 | 2 | -2 |
308 | 1642 | Pia Kolind Nielsen | 3. division A | 901,72 | KBgK V | 2 | 0 | 2 | -2 |
309 | 1722 | Matilde Schmidt | 3. division A | 1106,87 | Nemo II | 2 | 0 | 2 | -2 |
310 | 4583 | Tina Engedal | 3. division A | 739,39 | Brønshøj II | 2 | 0 | 2 | -2 |
311 | 4659 | Nina Pedersen | 3. division A | 823,64 | Brønshøj II | 2 | 0 | 2 | -2 |
312 | 20004 | Morten Møldrup | 3. division B | 1118,56 | Absalon VI | 2 | 0 | 2 | -2 |